Fotografujte s vinobraním

Fotografujte s vinobraním už teď!

Městská část Praha 2 chystá letošní Vinobraní na Grébovce ve dnech 20. a 21. září v tanečním rytmu. Jeho podtitul zní Roztančená dvojka a pod stejným názvem je vyhlášená pro všechny příznivce vinobraní fotografická soutěž.

Výherce bude odměněn dárkovým voucherem, který mu předá starostka Prahy 2 Jana Černochová během hlavního programu vinobraní v Havlíčkových sadech. Cenou pro vítěze bude večeře pro dva ve vyhlášené restauraci Vinohradský Parlament v Praze 2 (v celkové hodnotě 1000Kč), další dva výherci obdrží kvalitní víno v dárkovém balení.

Uvítáme snímky s taneční tématikou, které se vztahují k území Prahy 2. Záleží na vás, zda zašlete historické fotografie nebo současné záběry. Mohou to být snímky z tanečních kursů, svateb, koncertů nebo jen tak z radosti z pohybu.

Redakční porota bude hodnotit kvalitu fotografie, originálnost námětu a vztah k Praze 2. Snímky můžete zasílat na adresu redakce@praha2.cz do 15. září 2019. Je rovněž možné je přinést osobně do redakce na náměstí Míru 20, č. dveří 133, kde si je redaktoři oskenují a originál vátí. Každý soutěžící může zaslat maximálně tři fotografie. Těšíme se na vaše díla!